Otevírací doba: Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-14:30
Máme i nadále otevřeno. Období Vánoce 2021. Objednejte si opravu.

Zavolejte nám: (+420) 776 200 776

Instrukce k balíku

JAAD servis > Instrukce k balíku

Při svozu či dopravě do servisu věnujte, prosím, přípravě balíku dostatečnou pozornost. Doporučený postup a návod na přípravu v jednotlivých krocích.

1. Připravte si dostatečně velkou kartonovou krabici. Čím silnější karton, tím lépe. Krabice musí být ve všech rozměrech alespoň o 5 cm větší, než jsou vnější rozměry přístroje. Vhodné krabice lze zakoupit na každé poště nebo v papírnictví. Můžete však použít i krabici z běžného obchodu splňující tyto požadavky.

2. Najděte vhodný balicí materiál pro obložení přístroje. Nejlepší je molitan, pěnový polystyrén, bublinková fólie, skartovaný papír, v nouzi alespoň zmačkaný papír nebo tkanina či ručník. Nedoporučujeme příliš sypký materiál – přístroj by v něm nemusel být dostatečně upevněn, mimo to by se balící materiál mohl dostat do přístroje.

3. Zabalte přístroj společně s vytištěným vyplněným Formulářem o přístroji do igelitového pytle, tašky nebo kuchyňské fólie, abyste zamezili vsypání kousků balicího materiálu do vnitřního prostoru přístroje.

4. Přístroj zabalený v igelitu vsuňte do připravené krabice. Obložte co nejdůkladněji balícím materiálem ze všech stran tak, aby se na žádné straně nepřiblížil více než 5 cm k okraji krabice. V případě poslání příslušenství jako je zdroj atp. nezapomeňte i jej dostatečně izolovat od přístroje a zároveň od okrajů krabice. Balicím materiálem nešetřete – čím více, tím lépe.

5. Balík pečlivě zalepte ze všech stran a zkontrolujte jeho neporušenost a pevnost. Nezapomeňte, že za správné zabalení zodpovídá odesílatel.

A to už je vše. Pokud máte zajištěn svoz naší firmou, vyčkejte ve Vámi zvolený den příjezdu našeho kurýra, který poškozené zařízení vyzvedne a odveze k nám. Balík neoznačujte adresou našeho servisu, o vše je již postaráno. Pakliže posíláte balík poštou, musí být označen adresou našeho servisu.