Otevírací doba: Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-14:30
V termínu 28.03.-01.04.2024 ZAVŘENO.

Zavolejte nám: (+420) 776 200 776

O nás

JAAD servis > O nás

Poradíme si i s problémy jiných zařízení než telefon, tablet, notebook nebo stolní počítač. Například to může být monitor, tiskárna, herní konzole či jiná periférie. Náš servis je vybaven moderní technikou pajení BGA, speciálními měřáky a SW, což nám umožňuje provádět opravy na komponentové úrovni.

Náš servis pracuje pro prodejny výpočetní techniky, servisy, správce sítě, IT pracovníky ve firmách i jednotlivce, kteří pravidelně řeší opravy kompletní výpočetní techniky. Všechny opravy řešíme v místě našeho servisního střediska a žádné zařízení neposíláme do dalších externích servisů.

Jak probíhá servis a oprava

1. Nefunkční zařízení?

Pokud se Vám pokazí jakékoli zařízení, nepropadejte panice. Nabízíme širokou škálu opravářských služeb. Opravu si můžete objednat velmi jednoduše. Stačí nám zavolat nebo napsat na e-mail či přes kontaktní formulář!

2. Pošlete, přijedeme si.

Pošlete nám zařízení s podepsaným formulářem do servisu. Nabízíme svoz z určitých míst. Můžeme Vám bezplatně zařízení přepravit do servisu u všech druhů opravovaných zařízení. Ušetříte si čas i peníze.

3. Zařízení rychle opravíme.

Technici opraví Váš počítač, notebook, telefon či tablet rychle a efektivně. Odzkouší, vyladí a případně otestují s ohledem na funkčnost celého zařízení.

4. Rychle dopravíme zpět.

Po dokončení servisního případu si vyberte vhodný způsob doručení, který odpovídá Vašemu gustu na vrácení opraveného zařízení a pokračujte v práci nerušeně dál.

Galerie