Otevírací doba: Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-14:30
Dovolená 12.06 - 19.06.2024 OMEZENÝ PROVOZ.

Zavolejte nám: (+420) 776 200 776

Problémy s WiFi

JAAD servis > Mobil, Tablet > Problémy s WiFi

Závada GSM signálu nebo Wi-Fi může mít více příčin. Oprava může být jen softwarová, což je mnohem levnější varianta. Závada ale také může být v chipu na základové desce. Přineste Váš iPhone pro přesné určení závady. Doporučujeme si předem udělat zálohu do iTunes nebo iCloud. Možná budeme muset smazat veškeré data.

Spousta majitelů iPhone 5 si stěžovala na to, že se jejich miláček nechce připojit k určité Wi-Fi síti. Někdy dokonce k žádné – připojení jakoby zcela zmizelo. Někteří uživatelé zaznamenali, že pokud stojí v těsné blízkosti routeru, mají extrémně slabý signál, ale na ostatních zařízeních přitom vše fungovalo dobře.

Apple na aférku s Wi-Fi zareagovala vydáním aktualizace iOS 6.0.2., která měla vše uvést do pořádku. U mnoha zařízení bohužel problém přetrval a jediným řešením bylo navštívit servis a nechat prověřit, zda se nejedná o hardwarovou chybu.

Tip: Pokud váš iPhone 5 začne dělat cavyky s Wi-Fi připojením, zkuste „tvrdý restart“. Podržte zároveň tlačítka Home a Lock na dobu několika sekund, přístroj se restartuje a Wi-Fi by mělo naskočit. Nejde však o trvalé řešení a po čase se může chyba opět objevit. Pak vám nezbude, než navštívit iPhone servis.

Popular feature

MG_2213-ring

Eu unum pertinax omittantur ius

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Process breakdown

  • Fusce quis eros ante.
  • Cras ut dolor orci.
  • Mauris fringilla semper nibh non condimentum.
  • Etiam eget orci ac ante cursus vehicula.
  • Morbi eu lectus malesuada felis cursus rhoncus vitae pulvinar metus.

Zavolejte nám a zjistěte cenu opravy