Otevírací doba: Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-14:30
Dovolená 12.06 - 19.06.2024 OMEZENÝ PROVOZ.

Zavolejte nám: (+420) 776 200 776

Obnova dat

Záchrana dat z PC, notebooku, telefonu, tabletu

Mobilní telefon, fotoaparát a pevný i přenosný disk může být pro někoho velmi cenou komponentou. Ani ne svoji hodnotou, jak obsahem. Určitě už se i někomu z Vás stalo, že jste omylem nebo závadou na těchto zařízeních, přišli o data. Data můžete čirou náhodou smazat nebo je omylem přeformátovat. Někdy se také stane, že data se časem na těchto médiích znehodnotí.

Naši technici jsou schopni s velice vysokou pravděpodobností získat vaše smazaná data z pevného disku zpět (i když byl disk přeformátován). U paměťových médií a SSD disků je šance nízká, ale úspěšnost vytažení dat se může dostavit. U těchto SSD disků a paměťových karet je jejich technologie odlišná od pevných disků a proto tedy může být jejich vytažení komplikované. Někdy ani specializované firmy z nich nejsou schopni data zachránit.

Pokud jste přišli o vaše data, doporučujeme co nejdříve přestat s tímto úložným médiem a hlavně nezkoušet software, který je vám doporučen z Vašho okolí nebo internetu. Přístupem těchto programů na místa smazaných dat se šance na úspěch může velice snížit. Doporučujeme Vám tedy v případě ztráty dat navštívit nás a domluvit se na případné záchraně dat z disku.

Zavolejte nám a zjistěte cenu opravy