Otevírací doba: Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-14:30
V termínu 28.03.-01.04.2024 ZAVŘENO.

Zavolejte nám: (+420) 776 200 776

Category: Mobil

JAAD servis > Mobil
Obnova dat

Obnova dat

Mobilní telefon, fotoaparát a pevný i přenosný disk může být pro někoho velmi cenou komponentou. Ani ne svoji hodnotou, jako obsahem. Naši technici jsou schopni s velice vysokou pravděpodobností získat vaše smazaná data z pevného disku zpět.

Read more
Problémy s WiFi

Problémy s WiFi

Závada GSM signálu nebo Wi-Fi může mít více příčin. Oprava může být jen softwarová, což je mnohem levnější varianta.

Read more
Poškození tekutinou

Poškození tekutinou

Zaměřujeme se i na deoxidaci a používáme nejmodernější technologii v kombinaci s letitou praxí. Kompletní čištění a testování trvá cca 3 hodiny až 1 den.

Read more
Odblokování

Odblokování

Zakoupili jste iPhone či jiný telefon v cizině a nejde Vám v ČR použít? Zřejmě je blokován na původního operátora. Pro tyto případy nabízíme oficiální odblokování.

Read more
Oprava dotykové plochy

Oprava dotykové plochy

Způsob výměny prasklého skla nebo dotykové plochy bez výměny celého displeje. Tato oprava je delší, ale levnější. Navíc můžete ušetřit finance. Zjistěte, jak celý proces funguje.

Read more
Výměna/oprava reproduktoru

Výměna/oprava reproduktoru

Neslyšíte zvuk vyzvánění? V jedné z aplikací najednou chybí zvuk? Váš iPhone zcela utichl? Pravděpodobně za to může nefunkční vyzváněcí reproduktor (buzzer). Rádi Vám pomůžeme s opravou nebo výměnou.

Read more
Instalace software

Instalace software

Pomůžeme Vám oživit a zrychlit počítač nebo notebook, který jste zakoupili s dostatečným výkonem a i přesto je pomalý. Nabízíme i doplňkové služby a kontroly, v rámci kterých můžeme pomoci doinstalovat vhodný software pro budoucí potřebné účely.

Read more
Oprava klávesnice

Oprava klávesnice

Nefunkční klávesnice u notebooku dokáže velice nemile znepříjemnit práci. Náklady na její výměnu nejsou tak drastické aby jste museli zbytečně trpět. Zjistěte nejčastější závady a nechte si klávesnici v našem servise opravit/vyměnit.

Read more