Otevírací doba: Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-14:30
Dovolená 12.06 - 19.06.2024 OMEZENÝ PROVOZ.

Zavolejte nám: (+420) 776 200 776

Výměna/oprava poškozeného displeje

JAAD servis > Mobil, Tablet > Výměna/oprava poškozeného displeje

Výměnu displeje na jakémkoliv typu iPhonu či telefonu provádíme na počkání maximálně do 20 minut. Na všechny opravy dostanete prodlouženou záruku 6 měsíců. Náhradní díly téměř na všechny typy iPhonu máme vždy skladem, takže se ani nemusíte objednávat. Na iPhonech je nutné vyměnit kompletní přední panel, který obsahuje sklo, dotykovou vrstvu a LCD.

V případě lehkého porušení lze výměnu obstarat pouze výměnou skla metodou tzv. separace. U rozbitého telefonu či tabletu můžeme vyměnit pouze poškozené krycí sklo digitizéru (dotykové vrstvy) a tím snížit náklady na opravu, ale nesnížit tím kvalitu provedené práce. Původní rozbité sklo se sejme pomocí speciálních nástrojů a digitizér se vyčistí od zbytků původního lepidla. Pak se nanese nové lepidlo, přiloží nové ochranné sklo na digitizér a tento celek se dá vytvrdit do speciálního vytvrzovacího přístroje. Výsledkem je, že máte opět plně funkční LCD displej mobilního telefonu.

Může se stát, že po pádu bude naprasklé LCD či digitizér, který při separaci prasklého skla také praskne, a musí se vyměnit nejen sklo, ale i digitizér či LCD. V některých je potřeba počítat i s touto alternativou.

Zavolejte nám a zjistěte cenu opravy